Homepage Homepage

 Compack 12-500


  • Kompaktowy design
  • Wysoka wydajność
  • Bestseller

 

Pionowa maszyna – V250


  • Solidna
  • Niezawodna
  • Wielofunkcyjna

Rotacyjny automat do gotowych torebek


  • Doypack
  • 8 sekcji
  • Granulaty, proszki, płyny

O nas

Jesteśmy jedną z najbardziej aktywnie działających i dynamicznie rozwijających się firm na rynku polskim, oferujacych szeroki wachlarz urządzeń dozująco-pakujących takich jak maszyny pakujące flowpack, profesjonalnych myjek przemysłowych oraz w pełni zintegrowanych linii pakujących.

Naszą misją jest dostarczenie niezawodnego sprzętu wraz ze wszystkimi usługami, których można oczekiwać od dostawcy urządzeń, pełną gwarancją, wykwalifikowanym wsparciem technicznym i szybkim dostępem do części zamiennych.

Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w branży maszyn pakujących, doskonale przygotowanym i kompetentnym zespole, osiągnęliśmy silną pozycję na rynku.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zaufania, jakim cieszymy się na rynku. Każdego dnia dokładamy wszelkiej staranności aby dostarczać najlepsze rozwiązania naszym klientom w połączeniu z doskonałymi usługami.

Czekamy na Twój kontakt, sprawdź nas!

Czytaj więcej

Integracja

W Ocean Systems doskonale rozumiemy, że każdy projekt jest inny i każdy ma własne wyzwania i cele. Staramy się korzystać ze standardowych rozwiązań i modyfikować je zgodnie z wymaganiami projektu. Słuchamy potrzeb i oczekiwań naszych klientów, a dzięki naszemu zespołowi ekspertów tworzymy innowacyjne i praktyczne rozwiązania, które spełniają cele produkcyjne klienta.

Pomysł

Burza mózgów

Projektowanie i produkcja

Implementacja

Czytaj więcej

Aktualności

Warsaw Pack 2019

12.10.2018

Zapraszamy na kolejną edycję Warsaw Pack 2019 Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań. Targi odbędą się w dniach 5-7 marca 2019. Jak co roku zademonstrujemy nasze urządzenia i pełne spektrum możliwości.

Taropak 1-4 Października 2018

12.10.2018

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 64A w Pawilonie nr 6 podczas targów Taropak, Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Etykietowania, które odbędą się w dniach 1-4 października 2018 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Podczas targów zaprezentujemy m.in. naszą kompletną linię pakującą, składającą się z pionowej maszyny pakującej, wagi kombinacyjnej i systemu podajników, przemysłową myjkę tunelową naszego partnera Unikon oraz inne nasze urządzenia z naszego portfolio.

Warsaw Pack 2018

12.10.2018

Targi Techniki Pakowania i Opakowań WARSAW PACK 2018. Zapraszamy w dniach 27.02 – 01.03 br. na nasze stoisko, podczas kolejnej edycji Targów Warsaw Pack. Zaprezentujemy zarówno nasze topowe rozwiązania jak i nowe urządzenia dotyczące techniki dozowania i pakowania.