Homepage Homepage

 Compack 12-500


  • Kompaktowy design
  • Wysoka wydajność
  • Bestseller

 

Pionowa maszyna – V250


  • Solidna
  • Niezawodna
  • Wielofunkcyjna

Rotacyjny automat do gotowych torebek


  • Doypack
  • 8 sekcji
  • Granulaty, proszki, płyny

O nas

Jesteśmy jedną z najbardziej aktywnie działających i dynamicznie rozwijających się firm na rynku polskim, oferujacych szeroki wachlarz urządzeń dozująco-pakujących takich jak maszyny pakujące flowpack, profesjonalnych myjek przemysłowych oraz w pełni zintegrowanych linii pakujących.

Naszą misją jest dostarczenie niezawodnego sprzętu wraz ze wszystkimi usługami, których można oczekiwać od dostawcy urządzeń, pełną gwarancją, wykwalifikowanym wsparciem technicznym i szybkim dostępem do części zamiennych.

Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w branży maszyn pakujących, doskonale przygotowanym i kompetentnym zespole, osiągnęliśmy silną pozycję na rynku.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zaufania, jakim cieszymy się na rynku. Każdego dnia dokładamy wszelkiej staranności aby dostarczać najlepsze rozwiązania naszym klientom w połączeniu z doskonałymi usługami.

Czekamy na Twój kontakt, sprawdź nas!

Czytaj więcej

Integracja

W Ocean Systems doskonale rozumiemy, że każdy projekt jest inny i każdy ma własne wyzwania i cele. Staramy się korzystać ze standardowych rozwiązań i modyfikować je zgodnie z wymaganiami projektu. Słuchamy potrzeb i oczekiwań naszych klientów, a dzięki naszemu zespołowi ekspertów tworzymy innowacyjne i praktyczne rozwiązania, które spełniają cele produkcyjne klienta.

Pomysł

Burza mózgów

Projektowanie i produkcja

Implementacja

Czytaj więcej

Aktualności

Jegerings

06.18.2019

Z dumą przedstawiamy Państwu nową gamę urządzeń w naszej ofercie. Od początku 2019 roku Ocean Systems jest wyłącznym reprezentantem holenderskiej firmy „Jegerings” w Polsce. Wspólnie z naszym partnerem oferujemy szeroki zakres urządzeń dedykowanych dla zakładów przetwórstwa warzyw i owoców w tym: – Szatkownice i krajalnice – Obieraczki – Myjki warzyw i owoców – Osuszacze warzyw i owoców

Niezwykle udana edycja Warsaw Pack 2019

04.24.2019

Podczas targów Warsaw Pack, odbywających się w dniach 5-7 marca 2019 roku na terenie Ptak Expo w Warszawie, nasze stoisko cieszyło się bardzo dużą popularnością. Zaprezentowaliśmy w pełni automatyczne pionowe maszyny pakujące z wagą kombinacyjną. Odwiedzający mogli też zobaczyć myjki przemysłowe oraz pakowarkę Double Chamber naszych holenderskich partnerów, firm Henkovac i Unikon. Rosnące zainteresowanie nasza ofertą oraz liczne rozmowy z naszymi klientami są dla nas inspiracją i motywacją do dalszego…

Zobacz wszystkie