Homepage Homepage

 Compack 12-500


  • Kompaktowy design
  • Wysoka wydajność
  • Bestseller

 

Pionowa maszyna – V250


  • Solidna
  • Niezawodna
  • Wielofunkcyjna

Rotacyjny automat do gotowych torebek


  • Doypack
  • 8 sekcji
  • Granulaty, proszki, płyny

O nas

Jesteśmy jedną z najbardziej aktywnie działających i dynamicznie rozwijających się firm na rynku polskim, oferujacych szeroki wachlarz urządzeń dozująco-pakujących takich jak maszyny pakujące flowpack, profesjonalnych myjek przemysłowych oraz w pełni zintegrowanych linii pakujących.

Naszą misją jest dostarczenie niezawodnego sprzętu wraz ze wszystkimi usługami, których można oczekiwać od dostawcy urządzeń, pełną gwarancją, wykwalifikowanym wsparciem technicznym i szybkim dostępem do części zamiennych.

Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w branży maszyn pakujących, doskonale przygotowanym i kompetentnym zespole, osiągnęliśmy silną pozycję na rynku.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zaufania, jakim cieszymy się na rynku. Każdego dnia dokładamy wszelkiej staranności aby dostarczać najlepsze rozwiązania naszym klientom w połączeniu z doskonałymi usługami.

Czekamy na Twój kontakt, sprawdź nas!

Czytaj więcej

Integracja

W Ocean Systems doskonale rozumiemy, że każdy projekt jest inny i każdy ma własne wyzwania i cele. Staramy się korzystać ze standardowych rozwiązań i modyfikować je zgodnie z wymaganiami projektu. Słuchamy potrzeb i oczekiwań naszych klientów, a dzięki naszemu zespołowi ekspertów tworzymy innowacyjne i praktyczne rozwiązania, które spełniają cele produkcyjne klienta.

Pomysł

Burza mózgów

Projektowanie i produkcja

Implementacja

Czytaj więcej

Aktualności

WARSAW PACK 3-5 Marca 2020

01.30.2020

Zapraszamy na kolejną edycję Warsaw Pack 2020 Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań. Jak co roku zademonstrujemy pełny wachlarz naszych możliwości. Czekamy na spotkanie z Tobą na naszym stoisku nr 234 w Pawilonie E.

Fruit Logistica, Berlin, 5-7 Feb 2020

01.30.2020

On February 5-7, 2020, we invite our current and future customers to the FRUIT LOGISTICA fair in Berlin, where, together with our partner JEGERINGS, we will present solutions for a company from the vegetable processing industry. You will have the opportunity to meet our sales representatives who will be pleased to provide you with all information about our company and answer all questions

Zobacz wszystkie