Homepage Homepage

 Compack 12-500


 • Kompaktowy design
 • Wysoka wydajność
 • Best-seller

 

Pionowa maszyna pakująca V250 


 • Solidna
 • Niezawodna
 • Multifunkcjonalna

Rotacyjny automat do gotowych torebek


 • Doypack
 • 8 sekcji
 • Granulat, proszek, płyny

X-bag


 • Prosta obsługa
 • Kompaktowa
 • Innowacyjna 

O nas

Jesteśmy jedną z najbardziej aktywnych i dynamicznie rozwijających się firm na polskim rynku, oferującą szeroką gamę urządzeń dozujących, wagi wielogłowicowe, naważarki, dozowniki ślimakowa, maszyn do pakowania, maszyny pakujące typu flowpack, maszyny do pakowania próżniowego, a także profesjonalne myjki przemysłowe,  maszyny do przetwórstwa owoców i warzyw, maszyny do cięcia, krojenia oraz w pełni zintegrowane linie pakujące.

Naszą misją jest zapewnienie niezawodnego sprzętu wraz ze wszystkimi usługami, których można oczekiwać od dostawcy sprzętu, pełnej gwarancji, wykwalifikowanego wsparcia technicznego i szybkiego dostępu do części zamiennych.

Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w branży maszyn pakujących, doskonale przygotowanemu i kompetentnemu zespołowi osiągnęliśmy silną pozycję rynkową.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zaufania, jakim cieszymy się na rynku. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepsze rozwiązania w połączeniu z doskonałymi usługami.

Czekamy na kontakt, sprawdź nas!

Czytaj więcej

Integracja

W Ocean Systems doskonale rozumiemy, że każdy projekt jest inny i każdy ma własne wyzwania i cele. Staramy się korzystać ze standardowych rozwiązań i modyfikować je zgodnie z wymaganiami projektu. Słuchamy potrzeb i oczekiwań naszych klientów, a dzięki naszemu zespołowi ekspertów tworzymy innowacyjne i praktyczne rozwiązania, które spełniają cele produkcyjne klienta.

Pomysł

Burza mózgów

Projektowanie i produkcja

Implementacja

Czytaj więcej

Aktualności

Zapraszamy do TAROPAK 4-6 Pażdziernik

09.20.2021

Z przyjemnością zapraszamy na nasze stoisko nr 55 w Pawilonie nr 6.Podczas targów Taropak 2021, zaprezentujemy wachlarz naszych możliwości, w tym maszyny pakujące, traysealery i urządzenia do przetwórstwa owocowo-warzywnego. Do zobaczenia.

Zapraszamy do naszego centrum testowo-demonstracyjnego

05.05.2021

w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, nie jesteśmy w stanie zaprezentować naszych maszyn na targach Warsaw Pack. Proponujemy Państwu alternatywne rozwiązanie – zapraszamy do naszego centrum testowo-demonstracyjnego w Piasecznie. Prezentujemy następujące maszyny: Kompletną linie pakującą, która zawiera komplet podajników, wagę kombinacyjną i maszynę pakującą Linie Compack Traysealer (PUMA) Linie do cięcia warzyw kostkownica (3DD), oraz plastrownica BCM1650 – Jeżeli są Państwo zainteresowani prezentacją maszyn, bądź testami urządzeń, prosimy o kontakt…

Nowa gama maszyn pakujących typu traysealer

02.05.2021

Z radością i dumą przedstawiamy naszą nową gamę maszyn pakujących typu traysealer, Fox, Puma i Panther. Urządzenia traysealer znajdują szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu spożywczego, w tym: mleczarnie, przetwórnie owoców i warzyw,  zakłady mięsne, produkcja dań gotowych, a także w branżach farmaceutycznych i przemysłowych.  Jeśli szukasz rozwiązania w zakresie pakowania typu SKIN, PRÓŻNIA, MAP czy tylko ZGRZEWANIE TACEK – skontaktuj się z naszym biurem, jesteśmy przekonani, że mamy dla…

Zobacz wszystkie