HomepageHomepage

 Compack 12-500


 • Kompaktowy design
 • Wysoka wydajność
 • Best-seller

 

Pionowa maszyna pakująca V250 


 • Solidna
 • Niezawodna
 • Multifunkcjonalna

Rotacyjny automat do gotowych torebek


 • Doypack
 • 8 sekcji
 • Granulat, proszek, płyny

Pionowa maszyna pakująca VQ52


 • Stabilo
 • Solidna
 • Multifunkcjonalna 

O nas

Jesteśmy jedną z najbardziej aktywnych i dynamicznie rozwijających się firm na polskim rynku, oferującą szeroką gamę urządzeń dozujących, wagi wielogłowicowe, naważarki, dozowniki ślimakowa, maszyn do pakowania, maszyny pakujące typu flowpack, maszyny do pakowania próżniowego, a także profesjonalne myjki przemysłowe,  maszyny do przetwórstwa owoców i warzyw, maszyny do cięcia, krojenia oraz w pełni zintegrowane linie pakujące.

Naszą misją jest zapewnienie niezawodnego sprzętu wraz ze wszystkimi usługami, których można oczekiwać od dostawcy sprzętu, pełnej gwarancji, wykwalifikowanego wsparcia technicznego i szybkiego dostępu do części zamiennych.

Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w branży maszyn pakujących, doskonale przygotowanemu i kompetentnemu zespołowi osiągnęliśmy silną pozycję rynkową.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zaufania, jakim cieszymy się na rynku. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepsze rozwiązania w połączeniu z doskonałymi usługami.

Czekamy na kontakt, sprawdź nas!

Czytaj więcej

Integracja

W Ocean Systems doskonale rozumiemy, że każdy projekt jest inny i każdy ma własne wyzwania i cele. Staramy się korzystać ze standardowych rozwiązań i modyfikować je zgodnie z wymaganiami projektu. Słuchamy potrzeb i oczekiwań naszych klientów, a dzięki naszemu zespołowi ekspertów tworzymy innowacyjne i praktyczne rozwiązania, które spełniają cele produkcyjne klienta.

Pomysł

Burza mózgów

Projektowanie i produkcja

Implementacja

Czytaj więcej

Aktualności

Warsaw Pack- Olbrzymie zainteresowanie naszym stoiskiem!

05.09.2024

Po raz kolejny wzięliśmy udział w targach Warsaw Pack, przedstawiając pełny wachlarz naszych możliwości. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii od wszystkich osób odwiedzających nasze stoisko, jest nam bardzo miło z tego powodu. Dziękujemy wszystkim za dobre, interesujące rozmowy. Nasz zespół sprzedaży, skontaktuje się z Państwem tak szybko, jak to możliwe. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.Okiem kamery VIDEO nasz udział w targach Warsaw Pack.

Wyłączny przedstawiciel Sormac w Polsce

05.09.2024

Nareszcie możemy ogłosić, że od 1 maja jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firmy Sormac w Polsce. Sormac jest światowym liderem na rynku maszyn do przetwórstwa warzyw. Jesteśmy dumni z tej współpracy i z niecierpliwością czekamy na przedstawienie Państwu oferty urządzeń Sormac.

Warsawpack 2024

04.05.2024

Z przyjemnością zapraszamy na tegoroczną edycję targów Warsawpack, które odbędą się w dniach 23-25 kwietnia w Ptak Warsaw Expo Nadarzyn. Podczas targów zademonstrujemy: pionową maszynę pakującą, wagę kombinacyjną, Automat do gotowych torebek, L-sealer, linię przetwórczą do cięcia i mycia warzyw. Do zobaczenia na naszym stoisku F3.23.

Zobacz wszystkie