HomepageHomepage

 Compack 12-500


 • Kompaktowy design
 • Wysoka wydajność
 • Best-seller

 

Pionowa maszyna pakująca V250 


 • Solidna
 • Niezawodna
 • Multifunkcjonalna

Rotacyjny automat do gotowych torebek


 • Doypack
 • 8 sekcji
 • Granulat, proszek, płyny

Pionowa maszyna pakująca VQ52


 • Stabilo
 • Solidna
 • Multifunkcjonalna 

O nas

Jesteśmy jedną z najbardziej aktywnych i dynamicznie rozwijających się firm na polskim rynku, oferującą szeroką gamę urządzeń dozujących, wagi wielogłowicowe, naważarki, dozowniki ślimakowa, maszyn do pakowania, maszyny pakujące typu flowpack, maszyny do pakowania próżniowego, a także profesjonalne myjki przemysłowe,  maszyny do przetwórstwa owoców i warzyw, maszyny do cięcia, krojenia oraz w pełni zintegrowane linie pakujące.

Naszą misją jest zapewnienie niezawodnego sprzętu wraz ze wszystkimi usługami, których można oczekiwać od dostawcy sprzętu, pełnej gwarancji, wykwalifikowanego wsparcia technicznego i szybkiego dostępu do części zamiennych.

Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w branży maszyn pakujących, doskonale przygotowanemu i kompetentnemu zespołowi osiągnęliśmy silną pozycję rynkową.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zaufania, jakim cieszymy się na rynku. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepsze rozwiązania w połączeniu z doskonałymi usługami.

Czekamy na kontakt, sprawdź nas!

Czytaj więcej

Integracja

W Ocean Systems doskonale rozumiemy, że każdy projekt jest inny i każdy ma własne wyzwania i cele. Staramy się korzystać ze standardowych rozwiązań i modyfikować je zgodnie z wymaganiami projektu. Słuchamy potrzeb i oczekiwań naszych klientów, a dzięki naszemu zespołowi ekspertów tworzymy innowacyjne i praktyczne rozwiązania, które spełniają cele produkcyjne klienta.

Pomysł

Burza mózgów

Projektowanie i produkcja

Implementacja

Czytaj więcej

Aktualności

Taropak/Polagra 2023!

08.30.2023

Taropak 2023 – Zapraszamy na nasze stoisko podczas targów, które odbędą się w dniach 27-29 września. Czekamy na Państwa w pawilonie nr 6, stoisko 48A.

Bardzo udana edycja targów Warsawpack!

04.27.2023

Było nam bardzo miło spotkać się z tak liczną grupą odwiedzających nasze stoisko, podczas ubiegłotygodniowych targów Warsawpack 2023. Wspaniale jest widzieć, tak duże zainteresowanie i entuzjazm jaki wzbudzają nasze urządzenia. Po raz kolejny była to świetna okazja do spotkania z naszymi dotychczasowymi oraz nowymi Klientami. Wszystkie maszyny, które zaprezentowaliśmy podczas targów, są również dostępne w naszym salonie demonstracyjno-testowym. Jeśli więc chcesz zobaczyć je jeszcze raz lub przegapiłeś Warsawpack, zapraszamy do…

Warsawpack 2023

04.07.2023

Z przyjemnością zapraszamy na tegoroczną edycję targów Warsawpack, które odbędą się w dniach 18-20 kwietnia w Ptak Warsaw Expo Nadarzyn. Podczas targów zademonstrujemy: pionową maszynę pakującą, wagę kombinacyjną, tray sealer, linię przetwórczą do cięcia i mycia warzyw. Do zobaczenia na naszym stoisku B2.03.

Zobacz wszystkie