Integracja

W Ocean Systems doskonale rozumiemy, że każdy projekt jest inny i każdy ma własne wyzwania i cele. Staramy się korzystać ze standardowych rozwiązań i modyfikować je zgodnie z wymaganiami projektu. Słuchamy potrzeb i oczekiwań naszych klientów, a dzięki naszemu zespołowi ekspertów tworzymy innowacyjne i praktyczne rozwiązania, które spełniają cele produkcyjne klienta.

Kontakt
Każdy projekt, zaczynamy od określenia potrzeb i oczekiwań klienta w zakresie usprawnienia procesu produkcji lub pakowania, precyzujemy wyzwania i wymagania projektu wraz z jego trudnościami. Tworzymy grupę projektową, składającą się z fachowców z wielu dziedzin i wspólnie z klientem oceniamy każdy aspekt projektu i przedstawiamy wstępne rozwiązanie. Akceptacja pomysłu, uruchamia proses projektowania i produkcji urządzeń. Ostatnim krokiem jest implementacja i wdrożenie projektu wraz z pełnym szkoleniem personelu klienta.

Pomysł

Burza mózgów

Projektowanie i produkcja

Implementacja

Dążymy do pełnej integracji linii, dostarczamy zarówno maszyny pakujące jak i wszystkie niezbędne urządzenia znajdujące się w procesie pakowania, umieszczone zarówno przed jak i po maszynie pakującej. Oferujemy kosze zasypowe, przenośniki taśmowe, podajniki ślimakowe (dedykowane do produktów w proszku) oraz podajniki kubełkowe, które możemy wykonać w dowolnych wymaganych wymiarach. Po sformowaniu opakowania, proponujemy zastosowanie systemów kontrolnych niezbędnych w procesie pakowania. Jednocześnie w naszym wachlarzu produktów znajdując się rozwiązania w zakresie obsługi kartonów i palet znajdujące się na końcu linii pakującej.
Systemy transportowe
Maszyny pakujące
Systemy kontrolne
Obsługa kartonów
Obsługa palet

My w liczbach

 
  • Ponad 15 lat na rynku
  • Zrealizowane ponad 400 projektów
  • Zainstalowane ponad 2000 maszyn
  • Ponad 350 zadowolonych klientów
  • Numer 1 na rynku
   

+48 22 4275481

+48 601 135 034